تابلو ال ای دی ثابت | خرید تابلو LED | تابلو نئون | مزایای تابلو LED

تابلو ال ای دی ثابت | تابلو LED | تابلو نئون | مزایای تابلو LED | خرید

تابلو ال ای دی ثابت:

تابلو ال ای دی ثابت که یکی از منحصر به فرد ترین و ویژه ترین تابلو های تبلیغاتی است که در اکثر مغازه ها و فروشگاه ها نیز استفاده می شود جایگزین تابلو های پر مصرف و کم بازدهی شده است که نه تنها زیبایی تابلو ال ای دی ثابت را نداشتند بلکه باعث مصرف زیاد برق در واحد های تجاری میشدند و هزینه ی قبض برق را تا حد بسیار زیادی بالا می بردند و در مدت زمان بسیار کوتاهی نیز خراب می شدند و عمر مفید و مصرفی کوتاهی داشتند.

رامروزه با به روی کار آمدن تابلو ال ای دی ثابت اما این مشکلات از بین رفته اند و دیگر از این دغدغه ها خبری نیست و می توان زیبایی منحصر به فرد را در اکثر مغازه ها و مراکز خرید مشاهده کرد.

تابلو ال ای دی ثابت با داشتن ابعاد بسیار متنوع و پوشش هر نوع شکل و طرحی توانسته است جایگزین بسیار مناسبی برای رقبای خود باشد و رتبه ی اول را در تابلو های تبلیغاتی به دست آورد به این صورت که هر فردی اگر بخواهد یک کسب و کار را راه اندازی کند در ابتدای کار یک تابلو ال ای دی ثابت برای ویترین یا مارک مغازه اش انتخاب می کند.

طراحی تابلو ال ای دی ثابت اگر کمی آشنایی با کامپیوتر وجود داشته باشد کار بسیار آسانی است و به راحتی می توان با برنامه ای که در پایین توضیح می دهیم آن را طراحی کرد اما اگر بخواهیم یک تابلو ال ای دی بی نقص و بسیار زیبا داشته باشیم بهترین کار این است که طراحی و اجرای تابلو ال ای دی خودمان را به شرکتی با تجربه و موفق بسپاریم.

 

شرکت خلج تی وی یکی از بهترین طراحان و تولید کنندگان تابلو های ال ای دی در سطح کشور است که می تواند یک تابلو ال ای دی بسیار زیبا و شیک را با قیمتی بسیار مناسب برای شما طراحی کند.

تلفن سفارش ساخت تابلو ثابت 021.71053175

 

مزایای خرید تابلو ثابت از خلج تی وی:

 

ترسیم طرح و محاسبه هزینه به صورت رایگان انجام می شود  و قبل از ساخت تابلو جهت تایید برای مشتری پست می گردد.

ال ای دی های به کار رفته از مارک اصلی اچ جی HG می باشند.

زمینه تابلو از جنس پلکسی یا ام دی اف (به دلخواه مشتری) می باشد.

آداپتور و نور فلاشر (چشمک زن) با توجه به درخواست مشتری روی تابلو قرار می گیرد.

تمامی قطعات تابلوهای ساخته شده دارای 1 سال گارانتی می باشند.

نرم افزار مورد نیاز جهت طراحی تابلو ال ای دی LED ثابت:

نرم افزار طراحی تابلو ال ای دی ثابت، نرم افزار کورل می باشد که میتوان با آن به راحتی ال ای دی های مورد نظر را در هنگام طراحی مشخص کرد و جای آن ها را بر روی قابی که قرار است روی آن قرار بگیرد معلوم کرد. این نرم افزار قدرتمند که برای طراحی تابلو های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد محبوب ترین نرم افزار طراحی در این دسته می باشد که تقریبا هر طراح با تجربه ای یک بار با این نرم افزار طراحی کار کرده است و یا اطلاعاتی در رابطه با آن دارا است.

محیط این برنامه بسیار کاربر پسند می باشد و تقریبا هر فردی که آشنایی نسبی با کامپیوتر و برنامه هایش داشته باشد می تواند از این نرم افزار به راحتی استفاده کند و تابلو ال ای دی ثابت خود را طراحی کند.

تلفن سفارش ساخت تابلو ثابت 021.71053175

فرق تابلو نئون با تابلو ال ای دی LED:

تابلو های نئون و ال ای دی در خصوصیات زیادی با یکدیگر متفاوت هستند و نمی شود آن ها را با یکدیگر مقایسه کرد به این دلیل که تابلو های ال ای دی در خیلی از امکانات چند برابر بهتر از تابلو های نئون هستند و در یک سطح، اصلا قابل قیاس با یکدیگر نیستند.

اما اگر بخواهیم به طور کلی بگویم مزیت های تابلو های ال ای دی شامل اند از: 

این تابلو ها داری تنوع رنگی بسیار متنوعی می باشند.

طراحی بسیار بالا و انعطاف پذیری خارق العاده و ویژه ای دارند.

نور بیشتری تولید می کنند و در نتیجه در مقابل تابلو های نئون بسیار خوانا تر هستند.

طول عمر و ماندگاری بیشتری دارند به صورتی که تا ده الی بیست سال ماندگار می مانند و خراب نمی شوند.

کم مصرف هستند و نسبت به تابلوهای نئون مصرف برق بسیار پایین تری دارند.

در مقایسه با تابلوهای نئون هیچ گونه هزینه ۴ و هزینه ی بالای نگهداری ندارند.

تابلو های ال ای دی  حرارت بسیار ناچیزی را هدر می دهند و در مقایسه با تابلو های نئون اکثر انرژی شان تبدیل به نور می شود نه گرما.

تابلو ال ای دی ثابت مصرف هزینه ی برق بسیار پایینی نسبت به تابلو های نئون دارد و اکثر انرژی خود را تبدیل به نور می کند و تنها بخشی از آن تبدیل به حرارت و گرما می گردد اما در مقابل، تابلو های نئون تنها بیست درصد از انرژی وارد شده را تبدیل به نور می کنند و هشتاد درصد مابقی را تبدیل به حرارت و گرما می گردانند. از این رو مصرف برق در تابلو ال ای دی ثابت چند برابر کمتر از تابلو های نئون می باشد.

تلفن سفارش ساخت تابلو ثابت 021.71053175

نحوه ساخت تابلو های ثابت LED:

همان طور که در بخش نرم افزار گفته شد طراحی این تابلو ها توسط نرم افزار کورل صورت می گیرد و سپس مابقی کار ها انجام می شود.

به طور کلی ساخت یک تابلو ال ای دی ثابت شامل مراحل زیر می شود:

1- طراحی تابلو با نرم افزار

2- برش و سوراخکاری تابلو ال ای دی به این شکل که اول طرح مورد نظر بر روی تابلو ایجاد می شود و با دستگاه های مدرن برشکاری و سوراخکاری با لیزر طرح مورد نظر برش می خورد و آماده ی مرحله ی بعدی می شود.

3- بعد از اینکه تابلو برش خورد باید ال ای دی هایی که لازم داریم را تهیه کنیم و سپس با هویه و سیم لحیم هر ال ای دی را در جای مناسب خودش که در ابتدا با نرم افزار کورل مشخص کرده ایم قرار دهیم و تابلو ال ای دی ثابت خود را در یک طرح پیش فرض و زیبا آماده کنیم.

 

khalajtv
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *