نمای کامپوزیت مغازه ساختمان | کامپوزیت طرح چوب | فايبر گلاس و سنگی

کامپوزیت نمای ساختمان و مغازه | کامپوزیت طرح چوب | فايبر گلاس و سنگی | تابلو

اجرای نمای کامپوزیت:

تابلو کامپوزیت و یا نمای کامپوزیت یکی از انواع مختلف تابلو های تبلیغاتی و روش های رایج تبلیغات و بازاریابی به حساب می آید به عنوان یکی از مدرن ترین و به روز ترین انواع روش های تبلیغاتی مورد استفاده قرار گرفته و با توجه به کیفیت و زیبایی بسیار زیادی که این تابلو های تبلیغاتی دارند مورد استفاده عموم قرار می‌گیرد.

برای ساخت این تابلو در قسمت بدنه و فریم بیرونی از ورقه های کامپوزیت و همچنین برای پیامهای تبلیغاتی که بر روی این تابلو قرار است به نمایش در بیاید از حروف برجسته در انواع مختلف آن استفاده می گردد. در این مقاله قصد داریم به معرفی کامل تابلو کامپوزیت و انواع مختلف آن بپردازیم و در صورتی که شما خواهان یافتن اطلاعات کافی در مورد این روش تبلیغاتی می باشید این مقاله را به صورت کامل تا انتها مطالعه بفرمایید:

تلفن مشاوره و ساخت  021.71053175

معرفی تابلو و نمای کامپوزیت:

تابلو کامپوزیت یکی از روشهای بسیار نوین و با کیفیت در زمینه ساخت تابلوهای تبلیغاتی می باشد که برای ساخت آن از ورقه های آماده از جنس آلومینیوم و یا پلی اتیلن استفاده می‌گردد.ساخت این تابلو معمولاً به این صورت عمل می گردد که دو ورق آلومینیوم را در دو طرف پلی اتیلن قرار داده و چراغ های کامپوزیت بر روی آن ساخته می شوند

 از جمله موادی که برای پوشش دهی و مقاوم کردن بیشتر نمای کامپوزیت از آنها استفاده می گردد و همچنین به منظور عایق بندی کامل این تابلوهای تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد می توان به مواردی مانند لایه نچسب عایق، لایه رنگ PVDF و همچنین انواع مختلف لایه های دیگر اشاره نمود از دیگر موارد جهت ساخت کامل تابلو کامپوزیت می توان به لایه رنگ پلی استر و همچنین پوشش نایلونی مناسب با توجه به انواع مختلف تابلو کامپوزیت اشاره کرد. از کاربردهای این تابلو می توان در مصارف مختلف تبلیغاتی و همچنین پروژه های ساختمانی و آپارتمان سازی اشاره نمود.

از جمله مهمترین صنایع دیگری که تابلوهای کامپوزیت در آن ها کاربرد دارد تابلو حرفه ای تابلو سازی اشاره نمود.

 

در واقع می‌توان گفت این تابلو یک نمای زیر کار در راستای نصب انواع مختلف تابلو تبلیغاتی در صنایع مربوط به تبلیغات و بازاریابی و همچنین تابلوسازی به حساب آمده که به نوعی در حکم یک مکمل برای انواع مختلف تابلوهای تبلیغاتی ایفای نقش می نماید.

انواع تابلو های کامپوزیت:

در حالت کلی نمای کامپوزیت انواع مختلفی دارد که این موضوع می تواند با کمی تامل در سطح شهر و گذر از خیابان های مختلف و مشاهده مراکز تجاری مختلف درک کرد. هر یک از انواع مختلف نمای کامپوزیت با استفاده از روش‌های مختلفی و همچنین با به کارگیری طرح ها و رنگ های مختلفی اجرا شده و به مرحله نصب در آمدند.

همانطور که پیشتر به آن اشاره کردیم نمای کامپوزیت در مصارف مختلف تبلیغاتی و تابلو سازی که بیشتر جنبه نمای زیر کار را داشته به نوعی مکمل انواع مختلف تابلوهای چلنیوم و تابلو روان می باشند.

شما یک مجتمع تجاری و یا یک فروشگاه را در نظر بگیرید که بر روی سردر این فروشگاه با استفاده از تابلو های کامپوزیت فرایند نصب تابلو انجام شده و سپس بر روی آن حروف برجسته چلنیوم و غیره نصب شده که زیبایی کار را چند برابر می نماید در چنین پروژه نمای زیر کار تابلو چلنیوم تابلو کامپوزیت میباشد که در اصطلاح به آن تابلو کامپوزیت چلنیوم یا تابلو کامپوزیت فروشگاه تجاری گفته می شود. کامپوزیت فايبر گلاس

از جمله این روش ها و روش های دیگری که به عنوان حروف برجسته می توان بر روی تابلو چلنیوم نصب نمود و زیبایی کار را چند برابر کرده می توان به حروف فلزی حروف نئون پلاستیک، حروف استیل، حروف طلایی و نمونه‌های مشابه دیگر که در انواع مختلف تابلوهای تبلیغاتی و بازاریابی به کار گرفته می شوند اشاره کرد که تمامی این موارد به آسانی با تابلوهای کامپوزیت مطرح شده و در نتیجه کاری بسیار با کیفیت و مجلل را به کاربر تحویل می نماید.

این نوع تابلو انواع مختلفی داشته که هر یک از آنها در طرح ها و رنگ های مختلف قابل اجرا و نصب بوده که از جمله مهمترین آنها می توان به تابلو کامپوزیت فیکس، تابلو کامپوزیت هنگ و تابلو کامپوزیت اچ ال، تابلو کامپوزیت آلومینیومی ضد حریق، تابلو کامپوزیت آلومینیوم طرح سنگ، تابلو کامپوزیت آلومینیومی پوشش دار، تابلو کامپوزیت آلومینیومی ضد باکتری، تابلو کامپوزیت آلومینیومی پنل رنگی و غیره اشاره نمود

تلفن مشاوره و ساخت  021.71053175

استفاده از تابلو کامپوزیت در نمای مغازه ها و ساختمان ها:

از انواع مختلف تابلو کامپوزیت در جهت استفاده در نمای مغازه ها و ساختمان ها به کار برده می شود. با توجه به نوع کاربری هر واحد تجاری و یا ساختمانی دکوراسیون داخلی به کار رفته در طراحی مغازه و ساختمان از انواع مختلف تابلو کامپوزیت در جهت نما کاری مغازه ها و ساختمان ها و معرفی برند ارائه شده در مکان تجاری مورد نظر استفاده می گردد .

در طراحی نمای مغازه ها و ساختمان ها با استفاده از تابلو فروشگاهی و تجاری کامپوزیت و لبه های کامپوزیت دارای رنگ بندی متفاوتی می باشد نقش بسیار کلیدی و مهمی را ایفا می کند هر چه تنوع رنگ به کار رفته در تابلو کامپوزیت در نمای مغازه و ساختمان به کار برده می شود بیشتر باشد جلوه و جلال و زیبایی کار بیشتر می گردد. همچنین پیشنهاد می گردد تا ورقه به کار رفته برای ساخت نمای کامپوزیت از نوع نانو که دارای قابلیت خود تمیز کردن می باشد استفاده گردد تا با توجه به آلودگی هوا نیاز به شستشوی دائمی این تابلو نبوده و همچنین طول عمر بیشتری برای تابلو نتیجه گردد.

تابلو کامپوزیت طرح چوب:

یکی از مدلهای بسیار پرطرفدار و با کیفیت که زیبایی بسیار زیادی را به تابلوهای تبلیغاتی می‌بخشد طرح چوب تابلو کامپوزیت می باشد که با توجه به ورود این نوع تابلوهای تبلیغاتی از طرفداران بسیار زیادی برخوردار می باشد از جمله دلیل این محبوبیت و کسب طرفداران بسیار زیاد می توان به مواردی شامل استحکام چوب و همچنین زیبایی که پنل های سبک و ضد فرسایشی چوب ایجاد می نمایند اشاره نمود.

همچنین تابلو های کامپوزیت به خوبی در برابر پوسیدگی و فرسایش و همچنین انواع مختلف حشرات موذی و شرایط آب و هوایی سخت مقاومت خوبی از خود نشان داده که تمام این ها دلیلی برای محبوبیت بیشتر این نوع تابلو کامپوزیت می باشد. کامپوزیت طرح چوب

 

تست اعمال تغییرات ایران سرور

khalajtv
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *